Pačioje Palangos širdyje – išskirtiniai apartamentai, iš kurių atsiveria įspūdingi panoraminiai vaizdai

Tikrasis poilsio pajūryje privalumas – tai ne tik arti esanti jūra ar sodrus pušynų kvapas. Tai galimybė kasdien stebėti įspūdingą Palangos panoramą tiesiog iš savo antrųjų namų svetainės, miegamojo kambario, erdvaus balkono ar terasos. „Palangos panorama“ projektas idealus gamtos ir komforto derinys, esantis pačioje Palangos širdyje. Pirkėjų patogumui šiuo metu baigiama įrengti ir naujus demonstracinius apartamentus, kuriuose atsiveria įspūdingi panoraminiai vaizdai. Projekto atstovai pasidalino detalėmis, kaip šiame projekte buvo įgyvendinta idėja sukurti išskirtinį būstą.

Pasak turto valdytojo „Nter Asset Management“ nekilnojamojo turto investicijų vadovės Rositos Kucevičienės, siekiant pirkėjams atskleisti projekto išskirtinumą bei parodyti būsto įrengimo potencialą, buvo įrengtas vienas pavyzdinis būstas: „Pilnos apdailos darbai šiuo metu baigiami, todėl jau dabar galima registruotis apartamentų apžiūrai gyvai. Demonstracinių apartamentų interjeras apgalvotas iki detalių, koncepcija sukurta pasitelkus dizainerių, marketingo, pardavimų specialistų ir apdailininkų pagalbą. Atvirų durų dienų metu lankytojai bus kviečiami apsilankyti jau įrengtuose apartamentuose ir pakilus į 9 aukštą pasigrožėti įspūdinga miesto panorama“.

Natūralumo ir modernios prabangos harmonija Demonstracinių apartamentų interjerą kūrusi interjero dizainerė Monika Noreikienė sako, kad „Palangos panorama“ apartamentų interjeras alsuoja gaivumu, subtiliu prabangos prieskoniu bei pasižymi nepriekaištinga įrengimo kokybe. Pastarąją ypač vertina klientai, kuriems antrasis būstas, skirtas poilsiui, tiek pat svarbus kaip ir pagrindinė gyvenamoji vieta, todėl didelis dėmesys skiriamas kokybiškoms, tarpusavyje suderintomis medžiagoms, patogiam išplanavimui bei ilgaamžiškumui. Natūralios ąžuolo parketlentės dengtos matiniu laku – praktiškas grindų dangos sprendimas. Galiausiai, parinkta interjero spalvų paletė, tinkanti būtent pajūrio būstui.

„Interjero vizija – švelnus, neutralaus stiliaus interjeras su minimaliomis modernios klasikos detalėmis. Naudojamos natūralios medžiagos – lieto akmens stalviršiai tiek vonioje, tiek virtuvėje. Demonstracinis interjeras papuoštas natūraliais džiovintais augalais, pajūrio stilistikai būdingomis smilgomis, modernaus meno paveikslais“, – akcentavo interjero dizainerė Monika Noreikienė. Svajonių apartamentai Palangos centre arba investicija be pralaimėjimo ,,Palangos panorama“ apartamentai, esantys pačiame miesto centre, S. Daukanto gatvėje, žavi kokybiškų sprendimų ir puikios kainos sinergija. „Nter Asset Management“ idėja buvo pasiūlyti rinkai galimybę įsigyti antrąjį būstą Palangos centre, išskirtinėje lokacijoje už patrauklią kainą – kv. m. kaina prasideda nuo 3191 eurų. Rezervuojant apartamentus, raktai atiduodami kone iš karto, kad būtų galima nedelsiant pradėti apartamentų įrengimo darbus, o įsikurti dar šiais metais. Pirkėjams pageidaujant, projekto komanda gali nuimti visus rūpesčius nuo jų pečių ir pasirūpinti pilnu įrengimu – nuo idėjos iki baldų ir užuolaidų.

„Šiuo metu pirkėjams siūloma išsirinkti savo svajonių poilsio būstą Palangos centre iš 23 likusių laisvų apartamentų. Siūloma didelė erdvių, nuo 58 kv. m. iki 100 kv. m. apartamentų įvairovė. Ieškantiems 2 kambarių apartamentų su nuostabia Palangos panorama, galima pasirinkti iš paskutinių 13-os apartamentų. Rinkoje tokių būstų pasirinkimas pajūrio širdyje itin retas, tad didelės erdvės suteiks išskirtinę galimybę realizuoti interjere originalius sprendimus. 2 kambarių buto kaina prasideda nuo 231 066 eurų. Tuo metu ieškantiems mažesnio ploto būsto reikėtų paskubėti, nes šiuo metu laisvi vos keli 1.5 kambario apartamentai už ypač patrauklią kainą, o tai unikalus pasiūlymas norintiems sumaniai investuoti“, – komentavo projekto pardavimus ir marketingą koordinuojančios įmonės ,,RSM“ vadovė Olga Lapinskė.

Gamtos peizažas iš paukščio skrydžio ir nepakartojami Baltijos jūros vaizdai

Ieškantiems prabangos ir dar didesnio erdvės pojūčio siūloma rinktis iš paskutinių 6-ų 3 kambarių apartamentų ir išskirtinių 2 Penthouse stiliaus būstų, įsikūrusių paskutiniame aukšte su įspūdingu vaizdu į Baltijos jūrą, lyg iš paukščio skrydžio. Trijų kambarių apartamentuose su vaizdu į Palangos centrą gali būti įrengti du miegamieji, todėl puikiai tinka šeimai. Pastarųjų apartamentų plotas yra nuo 78 iki 85 kv. m., o kaina prasideda nuo 341 663 eurų.

Penthouse apartamentai su erdviomis terasomis yra skirti klientams, vertinantiems privatumą – gali būti puikiai pritaikyti tiek šeimos poilsiui, tiek verslo klientams bei partneriams apgyvendinti. Kokybiškų medžiagų ir formų dermė šį būstą padarys originaliu, individualiai kliento poreikiams pritaikytu būstu.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/verslo-poziuris/pacioje-palangos-sirdyje-isskirtiniai-apartamentai-is-kuriu-atsiveria-ispudingi-panoraminiai-vaizdai-94599017