Geriausiai parduodamas NT projektas Lazdynėliuose – pasidairykite po būstą, kuris iš karto sužavės

„Pušų Parkas“ užtikrintai lyderiauja geriausiai parduodamų NT projektų Lazdynėliuose sąraše – pagal rugsėjo pardavimus užima TOP 3 poziciją tarp populiariausių Vilniuje šiuo metu rinkai pristatomų būstų. Per mėnesį parduota net 11 butų, tokie rezultatai rodo, kad miško apsuptame viename sparčiausiai augančių Vilniaus rajonų esantis projektas idealiai atspindi svajonių būsto sostinėje paveikslą. Erdvios terasos, komfortiškai kasdienybei pritaikyta kiemo infrastruktūra, aplinkos tvarkymo ir apželdinimo sprendimai, brandus pušynas, Neris ir visapusiškai patogi lokacija kiekvieno poreikiams. Pamatykite iš arčiau jaukumu ir prabanga žavintį projektą ir sužinokite apie išskirtinius pasiūlymus ieškantiems namų ar investicijos be pralaimėjimo.

Kodėl tai svajonių kryptis investicijai ir gyvenimui Vilniuje „Pušų Parkas“ vizija ir projekto vystytojo „Orner“ lūkestis buvo sukurti būstą šiuolaikiškam žmogui, kuris vertina miesto ir gamtos privalumus.

Prabangių butų asortimente yra galimybė pasirinkti būstą su keliomis prabangiomis drabužinėmis, atskiroje patalpoje ir miegamojo kambaryje. Daugelyje butų yra galimybė įrengti darbo erdvę. Nors daugiabučiai namai priklauso mažaaukštei statybai, tik 4 aukštai, tačiau kiekviename name numatyti keli liftai. Projekto komanda teikia ir interjero dizainerio paslaugas, todėl bet kuris pirkėjas galės realizuoti savo svajones per trumpą laikotarpį, o pasirašius sutartį dėl buto pirkimo bus apgaubtas profesionalios komandos dėmesiu iki galutinio įsikūrimo momento.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/verslo-poziuris/geriausiai-parduodamas-nt-projektas-lazdyneliuose-pasidairykite-po-busta-kuris-is-karto-suzaves-94691977