Kokio būsto šiemet ieško pirkėjai? Išskyrė pridėtines vertes, kurios neturi konkurencijos.

Sostinėje būsto gyvenimui ir investicijai ieškančių pirkėjų lūkesčiai auga. Jei anksčiau svarbiausios detalės buvo kaina ir infrastruktūra, šiuolaikinė rinka kur kas išrankesnė. Kokius butus šiemet renkasi pirkėjai ir kokios pridėtinės vertės neturi konkurencijos? Įžvalgomis pasidalino išskirtinės koncepcijos, geriausiai parduodamo projekto ,,Pušų parkas“ atstovai.

Nebijo pokyčių, ieško kokybės ir unikalumo Kad ir kokia sunki diena ar iššūkiai – namai, kurių aplinka yra išpuoselėta, o visai šalia – pušimis kvepiantis miškas, yra tai, ko šiandien ieško ne tik aktyvus miestietis, bet ir kasdienybe norintys mėgautis senjorai. Rekordinių pardavimų rezultatų pasiekusio projekto „Pušų parkas“ koncepcijos autoriai sako, kad sėkmę lėmė atidumas detalėms ir dėmesys skirtingiems poreikiams – kas ne tik šiandien, bet ir ateityje kurs didžiausią pridėtinę vertę rinkoje ir suteiks galimybę jaustis namuose ypatingai.

„Pušų parkas“ – NT projektas Lazdynėlių mikrorajone, apsuptas didžiausio Vilniuje Bukčių miško, Neries upės bei projekto teritorijoje esančio pušų parko, – gali didžiuotis įspūdingais rezultatais: „CityNow“ duomenimis, šis projektas, vertinant paskutinį ketvirtį, yra pirmoje vietoje – perkamiausias ne tik Lazdynėliuose, bet ir visame Vilniuje.

„Įsigijau čia 1,5 kambario butą, lyginant su kitais projektais, būtent „Pušų parkas“ atitiko visus mano lūkesčius: mažaaukštė statyba, šalia – miškas, nuostabi vieta ir patogus susisiekimas. Visas buto įsigijimo procesas nuo–iki buvo paprastas, su visapusiška pagalba ir iš manęs, kaip kliento, perimtais rūpesčiais“, – sakė Kotryna. Dviejų kambarių butą projekte „Pušų parkas“ dukrai nupirkusi Dalia sako, kad rinkdamasi prioritetą teikė mažaaukštei statybai, ramiai, gražiai vietai – projektą supančiai gamtai. „Palyginome su kitais projektais ir įvertinome, kad čia yra pagrindiniai privalumai, kurių ieškojome, geriausia infrastruktūra“, – komentavo Dalia.

Koks būstas šiandien paklausiausias? „Šiuolaikiniam pirkėjui ar investuotojui svarbu ne tik galutiniai skaičiai, bet ir tai, kas įskaičiuota į projekto kainą, kokios jo pridėtinės vertės bei projekto likvidumas rinkoje. Priimdami sprendimus pirkėjai analizuoja rinką, palygina skirtingų objektų koncepcijas, kokybę, vystytojo reputaciją ir infrastruktūrą. Nuo šių kriterijų priklauso ir galutinė kaina, ir kiekvieno projekto pirkėjo paveikslas. Matome, kad pirkėjas, kuris gauna išskirtines rinkoje pridėtines vertes, yra linkęs už tai mokėti daugiau, nes tokio būsto pasirinkimas rinkoje nėra didelis, o išliekamoji vertė – gerokai aukštesnė“, – sakė projekto pardavimus ir rinkodarą koordinuojančios įmonės „RSM“ vadovė Olga Lapinskė. Tiek investuoti į NT norintys, tiek namų ieškantys pirkėjai vertina ne tik komfortą, tačiau ir išvystytą infrastruktūrą, aplinką, kurioje būtų galima ilsėtis, sportuoti, mėgautis kasdienio gyvenimo ritualais. Daugelis žmonių gyvena įtemptu gyvenimo ritmu, todėl vertina galimybę įsigyti būstą kuo arčiau gamtos. Ieškant būsto investicijai vertinama kaina, vieta, atsiperkamumas, likvidumas bei viso projekto populiarumas rinkoje.

O. Lapinskė sako, kad „Pušų parko“ projektą į pirmą poziciją rinkoje atvedė išgryninti pirkėjų lūkesčiai ir koncepcijos unikalumas. „Sutikime, Vilniuje labai mažas pastatytų gyvenamųjų namų, pro kurių langus matytume brandų pušyną, pasirinkimas. Išskirtinis privalumas kiekvieną rytą ar vakarą išeiti pasivaikščioti į mišką, kur yra daug skirtingų takų, stebėti gamtą, paukščius, mėgautis gamtos gėrybėmis: nuo augalų iki uogų ir grybų skirtingais metų sezonais, todėl ir susidomėjimas šiuo projektu – išskirtinis. Vien „Aruodo“ portale jau apie pusę metų esame lankomiausias objektas ir lyderis pagal potencialių pirkėjų susidomėjimą. Projekto „Pušų parkas“ sėkmės istorija unikali, pasiekti rekordiniai potencialių pirkėjų srautai ir pardavimai, todėl planuojame per šiuos metus išparduoti visus projekto būstus“, – komentavo O. Lapinskė.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/verslo-poziuris/kokio-busto-siemet-iesko-pirkejai-isskyre-pridetines-vertes-kurios-neturi-konkurencijos-96388181