Perkamiausias NT projektas visoje Vilniaus rinkoje – pristatyti gyvenamieji būstai naujame korpuse.

Privalumai, kurių neturi kiti rinkos dalyviai ir ypatinga lokacija – tai lėmė įspūdingus „Pušų parko“ projekto rezultatus. Sausio mėnesį šis unikalus NT projektas vertinant pardavimus užėmė pirmąją vietą sparčiai augančiame Lazdynėlių mikrorajone ir yra perkamiausias projektas visoje Vilniaus rinkoje. Prabangaus projekto atstovai pasidalino, kokios stiprybės lėmė lyderystę rinkoje ir pristatė naujo – paskutinio daugiabučio asortimentą gamtos ir miesto sinergijoje.

Rekordinius rezultatus lėmė projekto koncepcija ir strategija „Pušų parkas“ – NT projektas Lazdynėlių mikrorajone, apsuptas didžiausio Vilniuje Bukčių miško, Neries upės bei projekto teritorijoje esančio pušų parko, gali didžiuotis įspūdingais rezultatais: vertinant šių metų sausio mėnesio pardavimų rezultatus, projektas užima pirmąją vietą Lazdynėliuose ir, „Citify“ statistiniais duomenimis, pagal pardavimus yra paklausiausias NT projektas visame Vilniuje.

Pasak projekto pardavimus ir rinkodarą koordinuojančios įmonės „RSM“ vadovės Olgos Lapinskės, praėjusių metų rezultatai rodo, kad „Pušų parko“ sėkmę ir nuolatinį pardavimų augimą lėmė išgryninta koncepcija ir strategija. ,,Iš viso per 2023-iuosius parduotas 71 projekto butas. Šiuos metus projektas pradeda taip pat sėkmingai ir rekordiškai – sausį pardavimai palyginti su gruodžio mėn. padidėjo net keturis kartus, susidomėjimas projektu auga, nes pirkėjai įvertina „Pušų parko“ privalumus, projektas jau yra baigtas, o laisvi butai tiesiog tirpsta.

„A ir B korpusuose iš viso buvo 135 butai, o šiuo metu dar yra galimybė rinktis iš 24 likusių laisvų būstų. Taip pat vasario mėnesį pristatome daugelio klientų labai lauktą naujų pastatytų butų asortimentą C korpuse. Pirkėjai gali rinktis net iš 68 naujų skirtingų išplanavimų gyvenamųjų būstų su drabužinėmis, didžiulėmis terasomis pirmame aukšte, erdviais balkonais, aptverta teritorija ir vaizdu į pušų parką. Tai yra jau paskutinis korpusas šiame išskirtiniame gyvenamųjų namų projekte Vilniuje. Taigi svarstantys pasirinkti savo gyvenimo namus šiame projekte, turi paskutinę galimybę. Pasirinkta projekto strategija – aptvertoje ir saugomoje teritorijoje vos 3 pastatai, nedidelė kaimynų bendruomenė – labai vertinama naujakurių“, – sakė O. Lapinskė.

Džiugina ne tik rekordiniai pardavimų rezultatai, bet ir kas mėnesį augantys potencialių pirkėjų srautai. Nors gruodį buvo pasiektas dar vienas augimo rekordas, tačiau sausį rezultatai pagerinti dar 50 proc. Tokio didelio klientų srauto per mėnesį šiame projekte dar nebuvo.

Visa projekto komanda džiaugiasi sėkme, pripažinimu rinkoje ir kviečia apsilankyti tuos, kurie dar nebuvo atvykę, nes, priėmus sprendimą pirkti būstą dabar, galima pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais, nedelsiant įsikelti į jau įrengtus namus ar patiems įrengti butą iki vasaros. Sausio mėnesį fiksuotas ir intensyvus investuotojų segmento susidomėjimas. Kodėl tai puikus pasirinkimas ir šeimai, ir investicijai? Pasak projekto vystytojo „Orner“ plėtros vadovės Kornelijos Kazlauskytės, „Pušų parkas“ Lazdynėliuose buvo pirmas naujų namų ieškančių pirkėjų pasirinkimas 2023 metais, o šią sėkmę lėmė ne tik vieta ir infrastruktūra, bet ir tiksliai numatytas potencialaus pirkėjo portretas.

Naujas butų asortimentas – dar daugiau privatumo „Pušų parkas“ pristato naujieną ir puikią galimybę išsirinkti savo namus jau pastatytame naujame projekto C korpuse, kurio išskirtinė vertė – dar daugiau privatumo, nes gyvenamasis namas turi atskirą individualų kiemą, kuriuo naudosis tik šio korpuso gyventojai. Iš 68 butų 13 jau turi naujus šeimininkus. Norintys turėti kuo platesnę pasirinkimo galimybę, turėtų paskubėti. Šis korpusas yra unikalus, nes turi atskirą infrastruktūrą. Erdvios pirmo aukšto terasos yra vienintelės Lazdynėliuose, jų plotas kinta nuo 9 iki 30 kv. m. Dalis terasų suprojektuotos jaukiame ir saugiame vidiniame kiemelyje, o kitų butų privatumą saugo tankios pušys. Iš visų butų daugiau ar mažiau galima grožėtis nuostabia brandžių pušų panorama. Labai retai Vilniaus rinkoje galima rasti jau pastatytų butų, kurių vieta yra gamtoje, visai šalia miesto. Projektas išsiskiria privatumu, jaukia ir patogia erdve smagiam laikui su antrąja puse, vaikais ir augintiniais.

„Smagu, kad ir vyresnio amžiaus žmonės pasirenka pirkti būstą mūsų projekte, nes tai puikus sprendimas – gyventi apsuptam pušų miško, pasiekti visus pagrindinius Vilniaus taškus per 10 -15 min. bei turėti galimybę pasiekti parduotuvę ar stotelę per vieną minutę. Šeimos su vaikais irgi turi labai daug privilegijų – nuo darželių, mokyklų ir futbolo stadiono iki Lazdynų baseino bei kitų privalumų“, – komentavo O. Lapinskė.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/verslo-poziuris/perkamiausias-nt-projektas-visoje-vilniaus-rinkoje-pristatyti-gyvenamieji-bustai-naujame-korpuse-95865503