Projektas sukurtas gamtos ir miesto mylėtojams – „Lazdynėliai Pictures“ butai sužavės ir gyvenimui, ir investicijai

Nauja gyvenvietė Vilniuje – jau pastatyti butai harmoningoje gamtoje ir vos per dešimt minučių pasiekiamas dinamiškas miesto centras. Puikus duetas, tiesa? Tai tikras svajonės išsipildymas ieškantiems ramybės, komforto ir norintiems greitai pasiekti senamiestį. ,,Lazdynėliai Pictures“ NT projekte realizuoti unikalūs sprendimai patogiam ir maloniam gyvenimui bei investicijai, o pagrindinį vaidmenį čia atlieka lokacija – kerintis vaizdas į pušų parką ir puikiai pritaikyta infrastruktūra kiekvieno patogumui. Projektas ypač patrauklus tiems, kurie ieško naujų namų jau šiems metams.

,,Lazdynėliai Pictures“ atspindi projekto vystytojo „Orner“ strateginę kryptį, kurios tikslas pasiūlyti pirkėjams projektą, orientuotą į gamtos gurmanus, tuos, kurie ieško buto mieste, tačiau gamtoje šalia pušų parko ir Neries. ,,Visi butai pastatyti, nereikia rinktis iš brėžinių, nuolat organizuojamos atvirų durų dienos, todėl potencialūs pirkėjai jiems patogiu laiku gali apžiūrėti ir išsirinkti geriausiai jų poreikius atitinkantį būstą. Butai orientuoti į tuos, kurie kurie ieško būsto gyvenimui ir investicijai, myli gamtą, vertina miestą“, – komentuoja „Orner“ vadovas Jonas Skerla.

Uždara gyvenvietė puikiai atspindi ir vystytojo filosofiją – didelį dėmesį skirti projekto koncepcijai. Išskirtinumą lemia ideali gamtos ir miesto sinergija bei būstas, pritaikytas patogiam gyvenimui su prabangos detalėmis bei kokybiškais sprendimais. Vystytojo vizitinė kortelė – ne tik projektai, bet ir statybų komanda, kuri prisidėjo prie projekto įgyvendinimo bei realizavo 24-erius metus kauptą ekspertinę „know- how“ NT rinkoje, statybų srityje. Vystytojas ,,Orner“ LNTPA asociacijos narys, prisideda prie NT rinkos tobulėjimo ir plėtros.

Butai, skirti gamtos gurmanams Investicijos į projektą siekia 19 mln. eurų. Pasirinkti galima iš 1.5 – 3 kambarių butų, kurių plotas varijuoja nuo 27 iki 60 m², kaina prasideda nuo 86 397 eurų. A+ energinės klasės butai pasižymi racionaliu išplanavimu, iš visų apartamentų atsiveria nuostabus vaizdas į pušų parką. Galimybė pirkti su daline arba pilna apdaila, o vertinantiems savo laiką, projekto atstovai siūlo įrengti butus ,,iki šakučių“ pasirūpinant visomis reikalingomis detalėmis ir rūpesčiais. Galima rinktis butus su erdviais balkonais arba prabangiomis terasomis pirmame aukšte. Pasak J. Skerlos, išrankiausiems pirkėjams ir gamtos gurmanams siūloma rinktis butus arčiau pušų parko, su balkonais arba terasomis, kurių langus ir fasadus glosto pušų šakos. Tokių butų asortimentas Vilniuje ypač limituotas.

Prabangių butų asortimente yra galimybė pasirinkti būstą su keliomis prabangiomis drabužinėmis, atskiroje patalpoje ir miegamojo kambaryje. Daugelis butų turi galimybę įrengti darbo erdvę. Nors daugiabučiai namai priklauso mažaaukštei statybai, tik 4 aukštai, tačiau kiekviename name numatyti keli liftai. Vystytojas teikia ir interjerų dizainerio paslaugas, todėl bet kuris pirkėjas galės realizuoti savo svajones per trumpą laikotarpį, o pasirašius sutartį dėl buto pirkimo bus apgaubtas profesionalios komandos dėmesiu iki galutinio įsikūrimo momento.

Išskirtinė lokacija – ir ramybės, ir aktyvaus laisvalaikio ieškantiems ,,Lazdynėliai Pictures“ butai Lazdynų mikrorajone yra idealioje vietoje – namai čia lyg privatus gamtos kampelis – apsuptas didžiausio Vilniuje Bukčių miško parko, Neries upės, projekto teritorijoje esančio pušų parko. Pasak NT projekto pardavimus ir marketingą valdančios įmonės ,,RSM“ vadovės Olgos Lapinskės, ši lokacija ypač patraukli dirbantiems biuruose šalia aplinkkelio, taip pat tiems, kurie dirba lokacijoje prie Vilniaus oro uosto arba dažnai keliaujantiems po Lietuvą, vykstantiems į komandiruotes, nes susisiekimas ir kelių infrastruktūra ypač patogi. Šis būstas puiki vieta ir šiuo metu gyvenantiems Lazdynuose arba šalia jų ir ieškantiems kitos gyvenamosios vietos – tad aktualu tiek šeimoms, tiek ieškantiems vieno kambario būsto nuostabioje vietoje, žinoma, ir investuotojams, kurie rinkai nori pasiūlyti išsinuomoti išskirtinį, jaukų butą. Patraukli vieta ir dirbantiems iš namų bei norintiems išlaikyti balansą tarp aktyvaus darbo ir aktyvaus gyvenimo būdo.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/verslo-poziuris/projektas-sukurtas-gamtos-ir-miesto-myletojams-lazdyneliai-pictures-butai-suzaves-ir-gyvenimui-ir-investicijai-93316515