Pridėtinės pajūrio NT projekto vertės džiugina pirkėjus ir išskiria iš konkurentų – pasidairykite po įspūdingas erdves

Vanagupės g. Palangoje esančius „Santjago“ apartamentus galima vadinti savotišku meno kūriniu, kuris savo pridėtinėmis vertėmis jau spėjo sužavėti tiek antrojo būsto ieškančius, tiek investuoti norinčius pirkėjus bei Palangos gyventojus. Teigiama, kad projekto vizijai įgyvendinti skirta įspūdinga investicija. Pasitelkti ne tik modernūs sprendimai komfortiškam, jaukiam gyvenimui pajūryje, tačiau ir įkvepiantys meno šedevrai, interjerui suteikiantys prabangos.

Kas lemia augantį populiarumą?

Investicijos į „Santjago“ projektą siekia 8,5 mln., o apartamentų kaina prasideda nuo 99 500 tūkstančių eurų. Lietuvos pajūryje pasiūlyti PREMIUM klasės būstai pritaikyti šeimos jaukiam laiko leidimui pajūryje arba investicijai. Vystytojų vizija yra kitoks požiūris į NT projektą pajūryje įgyvendinant unikalius sprendimus.

„Žinoma, labai didelę įtaką renkantis būstą pajūryje lemia lokacija. ,,Santjago“ vieta puiki – antra linija nuo jūros, visiškai šalia pušynas su skirtingais takais, o jūra pasiekiama vos per 5-6 minutes. Tačiau pirkėjai vertina ir kitas papildomas projekto koncepcijos vertes. Apartamentų asortimentas: vieno, pusantro, dviejų ir trijų kambarių ir įvairių išplanavimų taip pat yra svarbus, skirtingiems pirkėjų poreikiams. ,,Santjago“ populiarumą lemia ir kaina, prestižinėje vietoje esančio A+ energinės klasės vieno kv. metro buto kaina su daline apdaila prasideda nuo 2 860 eurų, pilna apdaila nuo 3220 eurų. Projektas jau pastatytas ir bus pilnai paruoštas šių metų vasaros sezonui“, – pabrėžė projekto pardavimus ir marketingą koordinuojančios įmonės RSM vadovė Olga Lapinskė.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/verslo-poziuris/pridetines-pajurio-nt-projekto-vertes-dziugina-pirkejus-ir-isskiria-is-konkurentu-pasidairykite-po-ispudingas-erdves-92339009