Pasižvalgykite po vienus geidžiamiausių apartamentų Palangoje – stebina ne tik išskirtinumu, bet ir patrauklia kaina 

Palangos širdyje, S. Daukanto g. turto valdytojo „Nter Asset Management“ įgyvendinta konversija apimanti du apartamentų kompleksus ,,Palangos Ašis“ ir ,,Palangos Panorama“ – fiksuoja įspūdingus rezultatus ir išlaiko lyderio pozicijas rinkoje. Nuo lokacijos iki prestižinių detalių – būstas idealiai pritaikytas gyvenimo gurmanams, o atsižvelgiant į pirkėjų įvertinimą bei susidomėjimą, projekto vystytojai augina pridėtinių verčių krepšelį ir pristato išskirtines sąlygas bei kalėdinę mugę norintiems įsigyti svajonių apartamentus dar iki Naujųjų metų.

Prabangi lokacija, kurioje kiekviena akimirka skirta mėgautis Jei galėtume įvardinti milijono vertą vietą pajūryje – tai būtų pačioje Palangos širdyje esantys apartamentai, ypač vertinami dėl prestižinės vietos ir erdvių terasų bei kvapą gniaužiančių panoraminių vaizdų. Nors įvairūs privalumai, kuriantys pridėtinę vertę, yra vienas iš pagrindinių motyvų nedvejoti ir įsigyti unikalų būstą, Turto valdytojo „Nter Asset Management“ koncepciją stiprina ir klientams siūloma papildoma vertė.

TOP projektas žavi unikaliomis detalėmis ir kokybe – iš jaukaus eksterjero patenkama į įspūdingą holą, į kurį investuota 1 mln. eurų. 2000 kv. metrų erdvei rafinuotumo ir prabangos suteikia itališkos travertino plokštės, išsiskiriančios unikaliu raštu ir faktūra. Travertinas – šiuolaikinėje architektūroje naudojamas aukštos kokybės natūralus akmuo, pasižymintis gamtoje susiformavusiais raštais ir plačia spalvų gama. Holą taip pat puošia „Foscarini“ šviestuvai iš Italijos ir specialiai projektui „Palangos ašis“ Lietuvos menininko Lino Kutavičiaus sukurta šviesos instaliacija.

Pirkėjų lūkesčiai NT projektams auga – lengvinama finansinė našta pradiniam įnašui „Mitas, kad pajūrio rinka yra gyva tik vasaros sezonu. Apartamentai Palangoje pardavinėjami kiekvieną mėnesį ir visus metus. Ypač didelio pirkėjų srauto iš skirtingų Lietuvos miestų, taip pat užsienio šalyse gyvenančių lietuvių dėmesio sulaukiama žiemos švenčių metu. Mūsų komanda iš anksto ruošiasi šventiniam laikotarpiui: organizuosime kalėdinę būstų mugę, siūlysime atvykti apžiūrėti apartamentų švenčių dienomis ir tarpušvenčiu, todėl kviečiame dalyvauti ir registruotis susitikimams. Šiais metais paruošėme pirkėjams ypatingus šventinius pasiūlymus. Vienas iš jų – iki 20 tūkstančių eurų nuolaida atrinktiems abiejų projektų apartamentams. Taip pat siekiame padidinti pridėtinę vertę, bendradarbiaudami su bankais. Pirmą kartą tik mūsų projektų apartamentų pirkėjams siūlome įsigyti būstą su paskola ir tik su 15 proc. pradiniu įnašu (poilsio būstui įprastai privalomas 30 proc. pradinis įnašas). Kitas išskirtinis pasiūlymas skirtas tiems, kurie planuoja įsigyti antrą būstą Palangoje be paskolos, kviečiame atvykti į atvirų durų dienas, išsirinkti ir rezervuoti apartamentus dabar, o mokėjimą išskaidyti dalimis iki vasaros. Sėkmingi rezultatai yra motyvacija, siekiant klientams pasiūlyti sprendimus, kurie palengvintų finansinę naštą ir sudarytų galimybę nedvejojant įsigyti būstą, apie kurį svajoja“, – sakė pardavimus ir rinkodarą koordinuojančios įmonės „RSM“ vadovė Olga Lapinskė.

Pasak O. Lapinskės, kiekvienas potencialus pirkėjas gali rasti sau priimtiniausią variantą, atsižvelgiant į biudžetą ir poreikius. Klientui pageidaujant, apartamentai parduodami visiškai įrengti. Dizainerių ir apdailos komanda įgyvendina individualius interjero projektus iki smulkiausių detalių. Tai pridėtinė vertė, išlaisvinanti klientus nuo papildomų rūpesčių.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/verslo-poziuris/pasizvalgykite-po-vienus-geidziamiausiu-apartamentu-palangoje-stebina-ne-tik-isskirtinumu-bet-ir-patrauklia-kaina-95433483