Gyvenimui prie jūros ir investicijai – NT projektą idealiai pritaikė ir šeimos poreikiams, ir investuotojams

Jau šią vasarą Šventojoje vystomo NT projekto atstovai kviečia įsikraustyti į unikalia infrastruktūra išsiskiriantį kotedžų ir namų kvartalą ,,Naujasis pajūris“. Tiek šeimoms, tiek nuotolinį darbą propaguojantiems, gamtą mylintiems žmonėms pritaikyta gyvenvietė orientuota ne tik į jaukią ir patogią aplinką, bet ir į investuoti, nuomoti būstą norinčius klientus.

Privati ir tvarumą puoselėjanti gyvenvietė

,,Naujasis pajūris“ tai gyvenvietė prie jūros, kurios statytojai ambicingai pasiryžę užbaigti projektą jau šiais metais. Į kai kuriuos namus arba kotedžus šią vasarą galės įsikraustyti gyventi arba atostogauti žmonės, vertinantys jaukią erdvę, šeimoms pritaikytą infrastruktūrą, bei privatumą – čia kiekvienas būstas turi savo privatų kiemą su terasa. 34 namai ir 34 kotedžai, apima 4572 kv. m. parduodamo ploto.

Didelis dėmesys skiriamas efektyvumui. Teigiama, kad individuali saulės elektrinė būsto elektros energijos išlaidas sumažins net iki 70 proc., vadinasi, per metus padės sutaupyti iki 1700 eurų. ,,Žmonės ieško ne tik patogumų, gražios aplinkos, bet ir ekonominių, efektyvių sprendimų. Kiekvienas projekto kotedžas arba namas ant stogo turi individualią saulės elektrinę, kuri aprūpina gyventojus tvaria elektros energija, tačiau išskirtiniai, inovatyvūs sprendimai nereiškia itin aukštų būsto prie jūros kainų.

Planuojantiems investuoti į NT, dabar geras metas planą įgyvendinti ir sutaupyti

Pasak ,,Naujojo pajūrio“ pardavimus ir marketingą valdančios įmonės ,,RSM“ vadovės Olgos Lapinskės, atsižvelgiant į dabartinę situaciją, kylant infliacijai, NT rinkoje kai kurie projektai stabdomi, tačiau ,,Naujojo pajūrio“ statybos tęsiamos, aktyviai organizuojami darbai, greitinami procesai – daroma viskas, kad klientai galėtų įsikraustyti ir džiaugtis visais projekto privalumais jau šią vasarą.

,,Analizuojant klientų poreikius ir augantį susidomėjimą mes suprantame, kad populiariausias būstas yra tas, kuris bus baigtas jau šią vasarą. Džiugu, kad architektams pavyko išpildyti mūsų užduotis. Vienas iš projekto akcentų orientuotas į kiemelių privatumą, todėl visi namai ir kotedžai projekto teritorijoje yra išdėstyti taip, kad būsimi poilsiautojai nuolat turėtų erdvės pojūtį, galėtų jaustis jaukiai ir turėti privatumo. Dėl šios priežasties, kiekvienam būstui yra suprojektuotos atskiros individualios terasos, šiuo metu vyksta kiemelių apželdinimas tujomis ir pušimis. Džiaugiamės, kad klientai, pasivaikščioję po projekto teritoriją negaili pagyrimų ir lieka nustebę, todėl visada kviečiame susitikti projekte ir apžiūrėti gyvai“, – komentavo ,,RSM“ vadovė.

Klientai vertina projekto pridėtines vertes, sulaukiame potencialių klientų, pasirenkančių būstą mūsų projekte savo šeimos atostogoms. Taip pat turime nemažai klientų lietuvių, gyvenančių užsienyje, tačiau norinčių turėti būstą prie Baltijos jūros. ,,Balandžio rezultatai – 5 pardavimai yra geriausias įvertinimas mūsų komandai ir projekto koncepcijai, atitinkančiai klientų poreikius ir lūkesčius“ – sako O.Lapinskė.

Pastebima, kad NT ieškantys žmonės atidesni detalėms, orientuoti į kokybę, siekia racionalaus sprendimo, todėl analizuoja ir lygina daug projektų, nagrinėja privalumus ir trūkumus, prioritetą skiria būstui, kuris turi aiškų kainos – kokybės santykį. O. Lapinskė sako, kad rudenį dominavo pirkėjai, kurie norėjo finansuoti būstą banke įnešant tam tikrą privalomą pradinę įmoką, dabar situacija keičiasi – dominuoja kitas finansiškai stipresnis segmentas, t.y., pirkėjai, kurie NT prie jūros perka savo lėšomis iš karto arba finansuoja tam tikrą dalį sumos. Vieni investuoja į šeimos būstą norint pabėgti nuo intensyvaus gyvenimo ritmo, kiti į antrąjį būstą pajūryje žiūri kaip į investiciją – apsaugoti pinigus ir sėkmingai investuoti į ilgalaikę arba trumpalaikę nuomą. ,,Ne paslaptis, kad Lietuvoje būstas nuolat brangsta, tad sulaukiame tikrai nemažo susidomėjimo iš klientų, kurie nori ne tik apsaugoti pinigus nuo infliacijos, bet ir teisingai investuoti“, – akcentavo O.Lapinskė.

Pasiūlė verslo modelį, iš karto generuojantį pajamas investuotojams

,,RSM“ vadovė O. Lapinskė sako, kad nauja niša rinkoje paskatino klientams pasiūlyti dar vieną paslaugą – parduoti būstą kaip verslą, atvedant jiems ilgalaikės nuomos nuomininkus. Aukšta infliacija skatina ieškoti būdų apsaugoti pinigus. Žmonės nori apčiuopiamo daikto, įsigyti būstą ne iš brėžinių, o turėti galimybę įsikraustyti arba perduoti būstą nuomininkams jau šią vasarą. ,,Reaguodami į poreikį investuoti pasiūlėme papildomą paslaugą su pridėtinėmis vertėmis. Dalis klientų nori apsaugoti pinigus ir investuoti į būstą, tad pasiūlėme ilgalaikės nuomos paslaugą, kai patys įsipareigojame atvesti klientą su metine nuomos sutartimi, kuri pasirašoma su būsto savininku, o grąžos už nuomą generuojama (metinė) suma yra nuo 10 000 Eur iki 15 000 eur. Jau startavome pristatydami naują paslaugą ir matome augantį susidomėjimą, nes parduodame verslo modelį, generuojantį pajamas iš karto“, – komentuoja Olga Lapinskė.

Visi, besidomintieji galimybe įsigyti būstą ,,Naujajame pajūryje“ bei sužinoti daugiau, kviečiami registruotis į ,,Atvirų durų“ dienas, kurios vyks gegužės 20-22 dienomis. Įsigiję būstą renginio metu, gaus ir dovanų – paspirtuką ,,Čioperį“, kurio vertė didesnė nei 1000 eur.

Skaitykite daugiau 15min straipsnyje: https://bit.ly/3PcBLMG